Anasayfa
Hakkımızda
Sülükler Hakkında
Örnek Olaylar
Sıkça Sorulan Sorular
Sipariş & Teslimat
Forumumuza Katılın
Fiyat Listemiz
İletişim
 
 
Faydalı linkler
www.hirudoterapi.com
www.doktorsuluk.com
www.medikalsuluk.com
   
ForumForum Başlıklarımızdan  
  ForumSülükler Hakkında  
  ForumSülük Tedavisi  
  ForumUygulaması sakıncalı olan
Forum Hastalıklar
 

Forum

Anasayfa iletisim  

 
Tibbisuluk.com
 

Şirketimiz 1999 yılında İzmir'de kurulmuştur. Tibbisuluk.com kuruluş amacı, vizyonundan ve prensiplerinden vazgeçmeden Tıbbi Sülük üretimi, satışı, dağıtımı ve pazarlaması hizmetlerini yürütmektir.

Tibbisuluk.com Yönetim Merkezi İzmir'de bulunmaktadır. İzmir merkeze bağlı olarak İstanbul ve Ankara’da toptan satış koordinatörlüğü düzeyinde temsilciliklerimiz bulunmaktadır.

 

Tibbisuluk.com ana stratejilerinden birisi de geniş hasta kitlelerine hitap eden Tıbbi Sülüklerin kullanımı hakkında yanlış bilinen bilgilerin önüne geçmek ve sağlıklı bilgiler sunmaktır.

Başarılı bir hizmetin çok kısa zamanda artı değere dönüşeceğine inanan şirketimiz, her geçen gün gelişmekte ve pazardaki lider konumunu sürdürmektedir. Tibbisuluk.com konunun uzmanları olan uluslararası araştırmacılarla yaptığı işbirliği ile kendini geliştirmeyi ilke edinmiştir.

Hizmet ettiğimiz toplumun ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak, sürekli kendini yenileyen bir şirket olmak ve mükemmeli yakalayabilmek adına araştırma-geliştirme, eğitim, teknoloji ve bilgi ağını sürekli aktif tutarak liderliğimizi koruyoruz.
Motivasyonu yüksek, rekabetçi, çözüm üreten ve yetkin profesyonellerden oluşan ekibimizle; yaratıcı düşünceye, etik davranmaya, takım çalışmasına, açık ve saygılı olmaya önem veriyoruz.

Toplum sağlığı ve güvenliğinin yanısıra içinde yaşadığımız çevremize duyarlı davranarak kurumsal vatandaş kimliğimizi öne çıkarıyoruz.


Değerlerimiz;

Güvenilirlik
Dürüstlük
Yenilikçilik
Hukuka Saygı
İnsana Saygı
Sosyal Sorumluluk

 

 

 
 
 
 
© copyright 2007-2011telefon fax
Çambel köy yolu üzeri No:346 Kemalpaşa / İZMİR - 35730
Tel : +90 232 880 40 40telefon fax Fax : +90 232 880 40 42
Yasal Uyarı