Anasayfa
Hakkımızda
Sülükler Hakkında
Örnek Olaylar
Sıkça Sorulan Sorular
Sipariş & Teslimat
Forumumuza Katılın
Fiyat Listemiz
İletişim
 
 
 

Web sitemiz üzerinden Kredi Kartı ile Ödeme nasıl yapılır.

 
Anasayfa iletisim

Paypal Türkiye'de faliyetlerini durdurduğu için geçici bir süre Kredi Kartı ile ödeme alamıyoruz.

Paypal yada Kredi Kartı ile Ödeme

Tibbisuluk.com olarak sizlere Tıbbi Sülük temin ederek ve tedaviler hakkında ücretsiz bilgi vererek 12 senedir hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmeti geliştirmek amacıyla sizlerden gelen yoğun talepleride göz önünde bulundurarak Kredi Kartı ödemesini hizmete açmış bulunmaktayız. Kredi kartı sahtekarlığına karşı hem müşterinin hemde alıcının güvenliğini en iyi koruyan sistemi seçmeye gayret gösterdik. Bu amaç doğrultusunda dünyanın hemen hemen her yerinde müşteri - satıcı ilişkisini kuran ve koruyan, dünyanın en güvenilir sistemlerinden biri olan PayPal'ı seçtik.

Ülkemizde yeni oturan bu sistemi kısaca şöyle açıklayabiliriz;

İnternet üzerinden satış yapan firma kendisini ve ürünlerini PayPal'ın sistemine tanıtır, onay alır ve PayPal'ın güvenli satış sözleşmesini kabul eder. Bu işlem neticesinde PayPal sistemi üzerinde bir mağaza açmış olur. İnternet sitesinde bu mağazaya bir link verir.

Müşteriler beğendikleri ürünü satın almak için bu link'e tıklayarak PayPal üzerindeki mağazaya yönlendirir. Müşteri PayPal üyesi değilse ilk sayfada kişisel iletişim bilgilerini sisteme tanıtır ve alış veriş yapmak istediği kredi kartı numarasını girer ve bir PayPal şifresi oluşturur. Çok basit olan adımları takip ederek ödemeyi tamamlar. Bir sonraki aşamada detaylı faturanız görüntülenir. Müşterinin işlemi burada bitmiştir. Aynı zamanda bir PayPal üyeliğini ücretsiz olarak edinmiştir. Bir sonraki alış verişlerinizi bu hesabınızdan yapabilir, dünyanın önde gelen e-ticaret firmalarının bir çoğunda bu hesabı kullanabilirsiniz.

Bir sonra ki adımda PayPal Satış yapan firmaya, ödemesini yapan müşterinin iletişim bilgilerini ve satın almış olduğu ürünün bilgilerini gönderir, kargo işleminin gerçekleşmesini talep eder.

Bu işlemlerle PayPal %100 güvenli web sitesiyle müşteri ve satıcı arasında ki para transferini sağlar.

Vermiş olduğunuz siparişin takibini https://www.paypal.com/tr adresindeki hesabınıza giriş yaptıktan sonra alış veriş detaylarınızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca aynı gün mesai saati sonunda belirtmiş olduğunuz cep telefonunuza gelecek kısa mesajından takip edebilirsiniz.

Sizlere en iyi ve en güvenilir hizmeti verebilmek için çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz.

Soru, görüş ve tavsiyeleriniz için iletişim formumuzu doldurabilir yada müşteri hizmetlerini (0 232 880 40 40) arayabilirsiniz.

 
 
 
 
© copyright 2007-2011
Çambel köy yolu üzeri No:346 Kemalpaşa / İZMİR - 35730
Tel : +90 232 880 40 40telefon fax Fax : +90 232 880 40 42
Yasal Uyarı