Anasayfa
Hakkımızda
Sülükler Hakkında
Örnek Olaylar
Sıkça Sorulan Sorular
Sipariş & Teslimat
Forumumuza Katılın
Fiyat Listemiz
İletişim
 
Faydalı linkler
www.hirudoterapi.com
www.doktorsuluk.com
www.medikalsuluk.com
  Forum  
Forumforum.tibbisuluk.com  
  ForumSülükler Hakkında  
  ForumUygulama Yapıldığı Hastalıklar  
  ForumUygulanması sakıncalı olan
Forum Hastalıklar
 

Forum

Anasayfa iletişim

 
Yasal Uyarı
 


www.tibbisuluk.com ve forum.tibbisuluk.com web sitesindeki hiç bir şey sorumlu hekime danışmadan bir öneri olarak kabul edilmemeli, herhangi bir karara eylem oluşturmamalıdır. Kendi özel durumunuz konusunda, sağlık sorunlarınız ve sülük tedavisi, ilaçlar hakkında sadace doktorunuzun teşhis ve tedavisine güvenmeniz çok önemlidir. Bu sitedeki bilgiler hekim ya da eczacıya danışmanın yerine geçemez.

www.tibbisuluk.com ve forum.tibbisuluk.com web sitesi içerisindeki bilgi ve referansların doğruluğu ve tamlığı hakkında doğrudan veya dolaylı olarak garanti vermemektedir. Bütün kullanıcılar, bu site ile bunun bağlı olduğu sitelerin içeriğinin erişim ve kullanımının kendi riskleri olduğunu kabul ederler.

Bu sitenin veya bağlı sitelerin oluşturmasında çalışan herhangi bir kişi veya kuruluşun; erişimden, kullanımdan veya kullanamazlıktan dolayı ortaya çıkabilecek sonuçlardan veya içeriğinde olabilecek hata ve/veya eksiklerden dolayı ceza ve hukuki sorumluluğu olmayacaktır. Buna bağlı sonuçlar nedeniyle, www.tibbisuluk.com ya da bu sitenin veya sitelerin oluşmasında çalışmış herhangi bir kişi veya kuruluş aleyhine maddi ve manevi tazminat talebinde bulunulamaz.

Bu sitedeki bilgilerin ve referansların yanlış veya kötüye kullanımı halinde oluşacak durumlarda, içeriğinde oluşabilecek hata ve eksiklikler durumunda ve sitenin kullanımına bağlı olarak oluşacak herhangi bir durumda www.tibbisuluk.com hukuki sorumluluğu üstlenmez. Sitedeki bilgiler sadece hedef kullanıcılara yönelik olup, bu bilgiler başkaları tarafından 3. şahıslara / gruplara dağıtılamaz, kopyalanamaz, iletilemez. Sitede metinlerin izinsiz kullanımı yasaktır.

Görüntülediğiniz bu web sitesi veya bağlı sitelerin içerdiği bilgi ve referanslar sadece bilgi içindir. Herhangi bir kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 584 sayılı Fikir Eserleri hükümlerine ve firma iznine bağlıdır.

Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.

Yasal Uyarı: 01 Mart - 30 Haziran tarihleri arasında av yasağı döneminde stoklarımızda Tibbi Sülük bulunmamaktadır. Vermiş oldugunuz siparişler ön sipariş olarak kayıtlarımıza geçmektedir. 1 Temmuz tarihinden sonra sevkiyatlara başlanacaktır.

 

 

 
 
 
 
 
© copyright 2007-2011telefon fax
Çambel köy yolu üzeri No:346 Kemalpaşa / İZMİR - 35730
Tel : +90 232 880 40 40telefon fax Fax : +90 232 880 40 42
Yasal Uyarı